Ogłoszenia dotyczące witryny

Co wyróżnia WSFI

Co wyróżnia WSFI

by Piotr Cieślak -
Number of replies: 0

Co wyróżnia WSFI

 

1. Nie zmieniamy sposobu nauczania: decydujemy się na profesjonalne nauczanie zdalne i tego się trzymamy przez 3 lata.
2. Mamy gotowe materiały do zajęć na platformie: nie czekamy na maile z wytycznymi, nie ma chaosu między przedmiotami.
3. Kontakt internetowy jest podstawą komunikacji - nie jest jej uzupełnieniem.
4. Kompleksowe podejście do organizacji zajęć zdalnych: sposób realizacji nauki podporządkowany jest sposobowi nauczania, a nie "łataniem" form tradycyjnych. 
5. Specjalnie przygotowane harmonogramy kumulujące naukę mniejszej liczby przedmiotów w krótszym czasie: nie rozwlekamy nauki na całe semestry.
6. Przyjazna dobra atmosfera: lubisz kontaktować się przez Internet? Odnajdziesz się u nas.

 

Studenci realizują program studiów na platformie internetowej oraz na spotkaniach tradycyjnych, czyli w systemie tzw. blended-learning. Organizacja zajęć jest zgodna z przepisami i wytycznymi ustalonymi przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Zajęcia on-line realizowane są na dedykowanej platformie WSFI do zdalnego nauczania pozwalającej na synchroniczną i asynchroniczną interakcję z prowadzącym zajęcia. Na tej platformie znajdują się najwyższej klasy materiały dydaktyczne przygotowane przez ekspertów z poszczególnych dziedzin, pracujących pod nadzorem metodyków zdalnego nauczania. Materiały te są przygotowane w sposób maksymalnie ułatwiający przyswajanie wiedzy. Dodatkowo każdy przedmiot prowadzony jest przez nauczyciela akademickiego, z którym można wyjaśnić wątpliwości, podyskutować na forach czy też spotkać się na chat lub w trakcie transmisji na żywo.

Czytaj więcej ...

 

Kadry i płace, Rachunkowość i Finanse, Zarządzanie małą i średnią firmą możesz wybierać na kierunku EKONOMIA on-line na WSFI.

Na pewno znajdziesz coś dla siebie! Planujemy uruchomić ponad 150 miejsc na studiach on-line. Będziesz w dobrym towarzystwie!

Nasze studia on-line to dedykowany, kompleksowy system obejmujący wszystkie przedmioty na kierunku ekonomia. Pracowaliśmy nad nim ponad 3 lata, aby nauka na odległość była efektywna. Przygotowaliśmy specjalności, których absolwenci są poszukiwani na rynku pracy. 

REKRUTACJA